Kurumsal


  • Erdaş Gayrimenkul İnşaat Kurumsal
  • Erdaş Gayrimenkul İnşaat Kurumsal
  • Erdaş Gayrimenkul İnşaat Kurumsal
  • Erdaş Gayrimenkul İnşaat Kurumsal

HAKKIMIZDA

Erdaş İnşaat 2005 yılında konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi  hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

17 Yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren ERDAŞ İNŞAAT istanbul'un gelişen ilçeleri Beylükdüzü ve Esenyurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

Profesyonel bir ekip ve o ekibin, işinde gösterdiği başarının yanısıra sahip olduğu yüksek ahlak ruhuyla her geçen gün güçlenen bir şirket performansı modern, güçlü,  ve güleryüzlü.

 

VİZYON

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, Müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak. 

 

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek. ER-DAŞ gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

 

BEYLİKDÜZÜ - ESENYURT-KIRAÇ

Avrupa Bölgesinin Hızla Gelişen İlçeleri Beylikdüzü-Esenyurt-Kıraç Bölgesinde Artık ev sahibi olmak çok kolay. Erdaş İnşaat güvencesinde bu bölgelerimizde ev sahibi olabilirsiniz.

Tıklayın Kampanyalar İçin Biz Sizi Arayalım!